CARL‘S
BEAUTY RITUALS

Procedury z přírodních léčivých zdrojů

Image

Procedury z přírodních léčivých zdrojů

Výrobky značky CARL‘S dosahují viditelných výsledků nejen v domácí péči o pleť, ale i při profesionálním nasazení v kosmetických salónech. Profesionální řada výrobků od značky CARL‘S zahrnuje také vysoce účinné produkty pro použití v kosmetických salónech, které se v rukou odborníků stávají velmi účinnou zbraní v boji za lepší vzhled pleti. Jen pro Vás jsme na míru vyvinuli exkluzivní kosmetické procedury CARL‘S Beauty Rituals - unikátní systém péče o pleť využívající sílu místních přírodních léčivých zdrojů společně s posledními věděckými poznatky z mnoha oborů. Tato kombinace zaručuje vynikající a viditelné výsledky pro každý typ pleti.

GOLD EDITION

Exkluzivní procedury CARL΄S Gold Edition využívají unikátní systém péče o pleť a sílu místních přírodních léčivých zdrojů. Tato kombinace zaručuje vynikající a viditelné výsledky pro každý typ pleti.
Image

GOLD RITUAL | 80 min.

Luxusní full-face procedura s aplikací unikátní zlaté hydrogelové masky HYDROGEL GOLD MASK Hyaluronic Intense. Maska, tvořená přírodním polymerem z mořských řas, si zachovává množství účinných látek, které bojují proti známkám stárnutí pleti, navracejí jí její pružnost a pevnost. Vysoký obsah kombinace solí kyseliny hyaluronové zvyšuje produkci kolagenu a hydratuje pleť, která se stává tónovanou, jemnou a zpevněnou. Zář Vaší pleti bude znovu odhalena.
Image

GOLDEN EYES | 60 min.

Speciální péče o oční okolí se Vám dostane při aplikaci zlaté hydrogelové masky HYDROGEL GOLDEN EYE Hyaluronic Booster. Vysoký obsah kombinace solí kyseliny hyaluronové zvyšuje produkci kolagenu a hydratuje oční okolí. To se stává pružnější a pevnější a jeho zář je opět viditelná.
Image

MEN‘S GOLD | 80 min.

Unikátní procedura z řady Gold Edition vyvinutá speciálně pro muže, při níž se aplikuje zlatá hydrogelová maska HYDROGEL GOLD MASK Hyaluronic Intense / HYDROGEL GOLDEN EYE Hyaluronic Booster. Tato vysoce účinná a technologicky vyspělá obličejová péče oživí unavenou a namáhanou pleť a dodá jí svěžest a vitalitu. Spolu s pánským krémem CARL‘S 4 MEN Facial Cream, který chrání před škodlivým zářením včetně WiFi, jsou ideální kombinací pro náročnou mužskou pokožku.

CLASSIC RITUALS

Procedury z přírodních léčivých zdrojů

EXPERIENCE OF CARLSBAD HEALING SOURCES

90 min.
Luxusní ošetření pleti se silou místních léčebných přírodních zdrojů.

REVITAL CARLSBAD CELL-ACTIVE TREATMENT

40 min.
Expresní omlazující ošetření.

EXPRESS ANTI-WRINKLE LIFTING THERAPY

60 min.
Liftingové ošetření pleti, krku a dekoltu.

COLLAGEN REJUVENATE THERAPY

60 min.
Kolagenové ošetření pleti.

CARLSBAD THERMAE HYDRATING ESSENTIEL

60 min.
Hydratační ošetření s regeneračním účinkem.

MEN’S bio PERFORMCELL RITUAL FOR MEN

60 min.
Luxusní pánská procedura s biocellulosní maskou, dodávající pleti výkonnost a sílu. Ochrana proti škodlivým zářením včetně WiFi.

BODY RITUALS

Procedury z přírodních léčivých zdrojů

THERMOACTIVE-WRAP SILHOUETTE

90 min.
Procedura zaměřená na tvarování postavy. Účinným prostředkem je formující tělový termo-zábal, jehož pravidelná aplikace vede ke znatelnému úbytku objemu břicha a opětovnému formování kontur těla a celé siluety.

THERMOACTIVE-WRAP ANTICELLULITE

40 min.
Procedura speciálně vyvinutá pro odstranění celulitidy. Použitý tělový termo-zábal redukuje efekt pomerančové kůry, snižuje infiltraci tuku do dermis a zlepšuje mikroreliéf pokožky.
Image