CARL‘S
BEAUTY RITUALS

Procedury z přírodních léčivých zdrojů

Image

Procedury z přírodních léčivých zdrojů

Vyzkoušejte kosmetická ošetření
využívající naplno benefitů místních přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů.

Kosmetické výrobky značky CARL‘S dosahují viditelných výsledků nejen v domácí péči o pleť, ale i při profesionálním nasazení v kosmetických salónech. Vysoce účinné profesionální produkty CARL‘S se v rukou odborníků stávají velmi efektivní zbraní v boji za lepší vzhled pleti. Jen pro Vás jsme proto na míru vyvinuli exkluzivní kosmetické procedury CARL‘S Beauty Rituals - unikátní systém péče o pleť využívající sílu místních přírodních léčivých zdrojů společně s posledními věděckými poznatky z mnoha oborů. Tato kombinace zaručuje vynikající a viditelné výsledky pro každý typ pleti.

CARL'S BEAUTY CENTER
IMPERIAL

Image

značková prodejna a kosmetický salon
Hotel Imperial
Libušina 1212/18
360 01 Karlovy Vary 

Tel.: +420 353 206 642
imperial@carls-cosmetics.com
Provozní doba: Po - Ne: 8.30 - 19 hod

Zobrazit mapu

CARL'S BEAUTY CENTER
VŘÍDELNÍ

Image

značková prodejna a kosmetický salon
naproti Mlýnské kolonádě
Vřídelní 87/17
360 01 Karlovy Vary

Tel.: +420 777 321 935
beautyshop@carls-cosmetics.com
Provozní doba: Po - Ne: 8.30 - 19 hod

Zobrazit mapu

MIRACLE WEEK THERAPY

Týden pro Vaši krásu

OMLAZUJÍCÍ KÚRA,
KTERÁ MĚNÍ PRAVIDLA
V PÉČI O PLEŤ

Image

SEDMIDENNÍ KOSMETICKÁ KÚRA

skládající se z celkem 10-ti neinvazivních ošetření obličeje

Jedinečná terapie, využívající přírodní léčivé zdroje světoznámých lázní v kombinaci s převratnou českou nanotechnologií. Celkový efekt podporují další aktivní látky, všechny na čistě přírodní bázi. Uvedená synergie přírodní síly a moderní technologie způsobuje, že pleť může výrazně lépe vypadat i bez jakýchkoliv invazivních zákroků, pouze s využitím přírodních prostředků. To potvrzuje i provedená klinická studie. Exklusivní terapii můžete absolvovat v profesionálním salonu, ale také v pohodlí Vašeho domova.

Co Vás čeká

10x kosmetická procedura + diagnostika pleti v kosmetickém salonu CARL‘S BEAUTY RITUALS s aplikací nanotechnologické masky RENEWED BEAUTY Nanotech Mask, doplněné o ošetření kosmetickými produkty značky CARL‘S. Jedná se o komplexní omlazující kúru, kdy jednotlivá ošetření v průběhu týdne na sebe navazují a každý den bude pro Vás jedinečným novým zážitkem. Dopřejte své pleti omlazení a relax lázní.

Image
Miracle Week Therapy for home

V balení najdete 10 ks ultimátních nanomasek Renewed Beauty. Set můžete využít k provedení samotné týdenní kosmetické kúry MIRACLE WEEK v pohodlí Vašeho domova, nebo pro pokračující následnou péči po absolvování celé terapie v profesionálním kosmetickém salónu.

BEAUTY RITUALS

Síla místních přírodních léčivých zdrojů

Image

EXPERIENCE OF CARLSBAD
HEALING RESOURCES

90 min.
Luxusní ošetření pleti
s přírodním léčivým zdrojem

Užijte si sílu přírodních léčivých zdrojů naplno! Komplexní luxusní procedura v sobě spojuje benefity přírodních léčivých zdrojů společně se špičkovými technologiemi. Poznatky moderní kosmetologie, přírodní výtažky i blahodárné účinky karlovarské termominerální vody přinášejí nekompromisní řešení péče o Vaši pleť. Ošetření díky prebiotikům navrací pleti rovnováhu, další aktivní složky účinně potlačují projevy stárnutí. Celý pečlivě komponovaný postup je doplňen originální mikromasáží očního okolí.

Image

REVITAL CARLSBAD
CELL-ACTIVE TREATMENT

40 min.
Expresní omlazující ošetření

Intenzivní ošetření pleti pro rychlý a okamžitý efekt. Pro případ, kdy potřebujete pleť v co nejkratší době restartovat. Enzymatický peeling a následná lymfatická masáž pleť osvěží, minerální voda společně s kaolinem zklidní. Díky efektu 4D-liftingu v aplikovaném séru se ihned vyhlazují různé druhy vrásek. Efekt je okamžitý a zároveň dlouhodobý.

Image

EXPRESS ANTI-WRINKLE
LIFTING THERAPY

60 min.
Liftingové ošetření pletI, krku a dekoltu

Liftingový rituál pro obnovu struktury pleti s efektem okamžité revitalizace, hloubkové hydratace a vyhlazení pleti. Silný anti-aging účinek zajišťuje extrakt z granátového jablka společně s deriváty vitamínů. Procedura potlačuje vznik a minimalizuje již stávající vrásky, zároveň také udržuje díky prebiotikům rovnováhu ekosystému pleti. Dosahuje okamžitě rozpoznatelného, intenzivního a dlouhodobého účinku. Pleť je po ošetření hladká, pružnější a pocitově pevnější.

Image

COLLAGEN
REJUVENATE THERAPY

60 min.
Kolagenové ošetření pleti

Omlazující rituál zaměřený na hloubkovou výživu pleti a správu kolagenu. Aktivně působí proti únavě a projevům stárnutí. Díky použití dvou různých technologií dochází k proliferaci fibroblastů a pokožka produkuje mnohem více vlastního, vysoce kvalitního kolagenu. To způsobí vypnutí a vyhlazení pleti. Následné používání produktů CARL‘S účinek výrazně prodlouží.

Image

CARLSBAD
ROYAL STAR

80 min.
Unikátní kosmetická procedura

V Karlových Varech tráví svůj čas různé světové hvězdy. Aby po náročném programu vypadaly opět krásně, připravili jsme v CARL‘S Beauty Rituals unikátní revitalizační kosmetickou proceduru CARL‘S Royal Star. Její síla spočívá ve využití místní léčivé vody, společně se zkušenostmi a postupy známými z balneologické praxe. Originální postup dodá unavené pleti rychle její mladistvý vzhled a energii. Díky příznivým účinkům termominerální vřídelní vody a působení moderních aktivních látek je účinek procedury okamžitě viditelný a zároveň trvanlivý.

Image

CARLSBAD THERMAE HYDRATING ESSENTIEL

60 min.
Regenerační ošetření

Regenerační rituál s důrazem na důkladnou hydrataci pleti a přísunu potřebných minerálů. Jemná, ale intenzivní péče využívá materiály běžně používané v lékařské praxi. Navrací pleti dokonalou rovnováhu a obnovuje její mladistvý vzhled. Aktivní kmenové buňky a antioxidanty se díky použité nanotechnologii dokonale vstřebají, čímž se výrazně zvýší jejich podíl na ochraně a výživě pleti.

Image

NATURAL VITAMIN
BOOST RITUAL

60 min.
Ošetření pleti s vitamíny

Energizující vitamínový rituál dodá Vaší pleti potřebnou záři. Tajemství jeho účinnosti spočívá v koktailu vitamínů “super-ovoce” Goji, exotické Aceroly, Aloe vera a minerálů z Karlových Varů. To vše doplněné o příznivý účinek ušlechtilých olejů a našeho bestselleru CARL‘S Anti-Aging Hydrating Essence. Přidejte unikátní kosmetické postupy a jedinečnou masáž. Výsledkem je ošetřená, hydratovaná a rozzářená pleť plná nové energie.

Image

MEN’S BIO PERFORMCELL RITUAL FOR MEN

60 min.
Speciální péče pro mužskou pleť

Rozmazlující rituál pro muže vyvinutý speciálně pro jejich namáhanou pokožku. Velmi příjemná procedura dodává pleti potřebnou výkonnost i sílu a obnovuje její přirozený vzhled. Má výrazný hydratační účinek, přispívá k regeneraci, zvyšuje rezistenci vůči stresový dějům a díky unikátní technologii brání pleť proti širokému spektru škodlivých procesů.

Image

DEEP CLEANSING
FACIAL TREATMENT

80 min.
Hloubkové očištění pleti

Každá pleť potřebuje čas od času důkladně očistit s využitím profesionálních prostředků a postupů. Toto šetrné ošetření hloubkově čistí pleť. Zkušené terapeutky přesně podle potřeby volí intenzitu produktů i potřebných postupů. Díky použité termominerální vodě a kaolinu je procedura velmi jemná a vhodná i pro citlivou pleť.

GOLD EDITION

Exkluzivní procedury CARL‘S Gold Edition využívají unikátní systém péče o pleť a sílu místních přírodních léčivých zdrojů. Péče je obohacena o luxusní prvky založené na využití zlata v každém kosmetickém ošetření této řady a využívá také širokých benefitů účinné kosmetické masky CARL‘S Gold Mask.
Image

GOLD RITUAL | 80 min.

 • přírodní léčivé zdroje
 • lékařsky využívané materiály
 • světelná terapie
 • kyselina hyaluronová s různou molekulární velikostí
 • zlatý peeler
Luxusní full-face procedura s aplikací unikátní zlaté hydrogelové masky HYDROGEL GOLD MASK Hyaluronic Intense. Maska, tvořená přírodním polymerem z mořských řas, si zachovává množství účinných látek, které bojují proti známkám stárnutí pleti, navracejí jí její pružnost a pevnost. Vysoký obsah kombinace solí kyseliny hyaluronové zvyšuje produkci kolagenu a hydratuje pleť, která se stává tónovanou, jemnou a zpevněnou. Zář Vaší pleti bude znovu odhalena.
Image

GOLDEN EYES | 60 min.

 • přírodní léčivé zdroje
 • lékařsky využívané materiály
 • světelná terapie
 • Mikromasáž očního okolí
 • kyselina hyaluronová s různou molekulární velikostí
 • zlatý peeler
Speciální péče o oční okolí se Vám dostane při aplikaci zlaté hydrogelové masky HYDROGEL GOLDEN EYE Hyaluronic Booster. Vysoký obsah kombinace solí kyseliny hyaluronové zvyšuje produkci kolagenu a hydratuje oční okolí. To se stává pružnější a pevnější a jeho zář je opět viditelná.
Image

MEN‘S GOLD | 60 min.

 • ochrana proti různým druhům záření
 • přírodní léčivé zdroje
 • lékařsky využívané materiály
 • kyselina hyaluronová s různou molekulární velikostí
 • zlatý peeler
Unikátní procedura z řady Gold Edition vyvinutá speciálně pro muže, při níž se aplikuje zlatá hydrogelová maska HYDROGEL GOLD MASK Hyaluronic Intense / HYDROGEL GOLDEN EYE Hyaluronic Booster. Tato vysoce účinná a technologicky vyspělá obličejová péče oživí unavenou a namáhanou pleť a dodá jí svěžest a vitalitu. Spolu s pánským krémem CARL‘S 4 MEN Facial Cream, který chrání před škodlivým zářením včetně WiFi, jsou ideální kombinací pro náročnou mužskou pokožku.

SUPLEMENTERY TREATMENT

Doplňující ošetření

EYE AREA
CLEANSING TREATMENT

30 min.
Ošetření očního okolí

DEPILATION
OF THE UPPER LIP

15 min.
Depilace horního rtu

GENTLEMAN‘S BACK DEPILATION FOR MEN

30 min.
Depilace pánských zad

BODY RITUALS

Přírodní péče pro celé tělo

THERMOACTIVE-WRAP SILHOUETTE

45 min.
Procedura zaměřená na tvarování postavy. Účinným prostředkem je formující tělový termo-zábal, jehož pravidelná aplikace vede ke znatelnému úbytku objemu břicha a opětovnému formování kontur těla a celé siluety.

THERMOACTIVE-WRAP ANTICELLULITE

45 min.
Procedura speciálně vyvinutá pro odstranění celulitidy. Použitý tělový termo-zábal redukuje efekt pomerančové kůry, snižuje infiltraci tuku do dermis a zlepšuje mikroreliéf pokožky.

THERMOACTIVE-WRAP SILHOUETTE
& BODY SCRUB

70 min.
Procedura zaměřená na tvarování postavy. Na úvod stimulace lymfatického systému a odstranění odumřelých kožních buněk. Suchý peeling pomocí tělových kartáčů z bukového dřeva. Účinným prostředkem je formující tělový termo-zábal, jehož pravidelná aplikace vede ke znatelnému úbytku objemu břicha a opětovnému formování kontur těla a celé siluety.

THERMOACTIVE-WRAP ANTICELLULITE
& BODY SCRUB

70 min.
Procedura speciálně vyvinutá pro odstranění celulitidy. Na úvod stimulace lymfatického systému a odstranění odumřelých kožních buněk. Suchý peeling pomocí tělových kartáčů z bukového dřeva. Použitý tělový termo-zábal redukuje efekt pomerančové kůry, snižuje infiltraci tuku do dermis a zlepšuje mikroreliéf pokožky.
Image