Image
Image
CARL‘S Golf Edition je golfová řada od producenta karlovarské lázeňské kosmetiky CARL‘S, navržená speciálně pro hráče golfu a jejich aktivní sportovní život.
Image
Image
Image

NAVRŽENO S PÉČÍ O GOLFISTY

V okolí Karlových Varů najdete jedny z nejkrásnějších golfových hřišť, a to jak ty tradiční s mnohaletou historií, tak i nové, moderní, navržené špičkovými odborníky. Příroda zde byla štědrá nejen na úchvatné přírodní scenérie v jejich okolí, ale především na unikátní přírodní léčivé zdroje, které daly vzniknout světoznámé lázeňské tradici. A právě tyto přírodní zdroje tvoří základ kosmetiky CARL‘S, která využívá jejich příznivých účinků i ve své golfové kolekci.
Image

„KDYŽ HRAJETE GOLF
MUSÍTE O SEBE
UMĚT I PEČOVAT“

Lukáš Tintěra
profesionální hráč golfu
Jako první český hráč v historii postoupil v roce 2011 do závěrečného kola kvalifikace European PGA Tour. Několik let byl členem druhé nejvyšší evropské profesionální golfové soutěže - Challenge Tour.
Lukáš je golfový profesionál, který oceňuje kvalitu. Na svých cestách po tuzemských i zahraničních hřištích využívá výhod kosmetiky CARL'S Golf Edition a to především její pečující a uvolňující funkce. Novou kosmetiku používá již druhou sezónu a hned od počátku si ji oblíbil. „Je to velmi návykové“ říká, „skvělí je opalovací krém a bez balzámu na nohy si nedovedu představit správný relax po turnaji“.